Home


English

 

NAŠE NABÍDKA

OBLASTI PORADENSTVÍ

 
  1. VÝVOZ zboží, služeb a technologií

  2. DOVOZ zboží, služeb a technologií

  3. KOOPERACE se zahraničím a joint-ventures

  4. PODPORA ZE STRUKTURÁLNÍCH A KOMUNITÁRNÍCH FONDŮ EU

 

INTERCENT nabízí rychlé, praktické a efektivní řešení pro společnosti, jejichž záměrem je posílit své vývozní a dovozní aktivity a najít nové obchodní partnery prostřednictvím partnerských poradenských společností ve více než 30 zemích.

 

Obraťte se na nás, pokud hodláte otevřít nové trhy a prodávat své výrobky, služby či technologie a zjistit Vaše možnosti na vybraném trhu.

 

ZAJISTÍME KVALIFIKOVANÝ PRŮZKUM TRHU A ZPRACUJEME DETAILNÍ MARKETINGOVOU STUDII pro Vaše rozhodování, ze které vyplynou:

 

  1. obecné tendence na daném trhu

  2. konkurence Vašeho produktu vč. cenových relací

  3. potenciální společnosti pro navázání obchodní spolupráce

 

A NÁSLEDNĚ PROSTŘEDNICTVÍM SPOLUPRACUJÍCÍ PORADENSKÉ KANCELÁŘE ve vybrané zemi ZAJISTÍME VAŠI OBCHODNÍ CESTU - SJEDNÁME PRACOVNÍ SCHUZKY VČ. DOPROVODU A TLUMOČENÍ.

 

Na základě Vámi předložené specifikace požadavku (poptávky) zpracujeme nabídku našich služeb včetně cenových a časových podmínek v závislosti na rozsahu - náročnosti poptávky a země, o kterou se jedná.

 

 

INTERCENT, kom.spol.

Konviktská 24

110 00 Praha 1 - Staré Město

Telefon:

+ 420 222 005 170

Fax:

+ 420 222 005 510

E-mail:intercent@insignia.cz

Insignia Business Centre - virtuální kancelář, sídlo společnosti
Intercent je členem Hospodářské komory České republikyIntercent je členem Asociace pro poradenstvíIntercent je členem federace evropských poradenských asociací FEACO